Touha po vyjímečnosti.

1. března 2017 v 11:43 | L |  My Diary
Můj velký problém je,že jsem se nikdy nesmířila s tím,že jsem prostě jen člověk.
Ano, vím jak divně a vlasně i nesmyslně to zní. Když se mě jako malé ptali,co bych chtěla být až vyrostu, nevěděla jsem.. plácla jsem to,co mě v té chvili zrovna zajímalo a bavilo. Podle toho jsem se rozhodovala i při výběru střední školy a v podstatě pořád.
Nechtěla jsem být princeznou, nechtěla jsem být policistkou,zpěvačkou,herečkou a já nevím co ještě.. Neříkám,že jsem si na to nehrála,ale nebyl to žádný sen a nic,čím bych chtěla být.
Víte čím jsem chtěla být,nebo co jsem chtěla být ? Chtěla jsem být jiná, chtěla jsem se lišit,chtěla jsem být vyjímečná.
Od malička miluju seriály a filmy,kde hlavní hrdinové se od ostatních liší.. Mají nějaké důležité poslání,nebo velké tajmeství.
První seriál,dnes pro mě až srdcová záležitost, který mě jako malou totálně dostal,byl Roswell. Mimozmštané v lidské podobě,žijící na zemi a žijící průměrný život..ale s velkým tajmestvím. Jo,to bylo přesně ono! Tak moc jsem si přála být jako oni a tak moc smutná jsem byla,když skončill díl a já si uvědomila,že jsem jen normální malá holka a žačka 3.A :D
Nikdy jsem nebyla zrovna oblibená holka,hvězda třídy a podobně. Byla jsem ta,co se sedí sama v lavici a sní o tom,že je alespon jiná,když už né oblibená :D Ne že bych si přála být tou oblíbenou,mě samota vyhovovala..
A když už to nebyl Roswell, byli to Upíří deníky, byl to Harry Potter, Twilight.. a tak dále.
Já pořád čekala,že se stanu součástí něčeho velkéhé,když nebudu přímo tou jinou. Chápete?
Byla bych strašně ráda,kdybych tenhle článek uzavřela s tím,že jsem vlastně smířená a i tak jsme vlastně každý svým způsobem vyjímačný.
Ale já nejsem smířená. Nechci být jen jedna z mnoha,nechci být jen průměrná holka,žíjící svůj průmerný život a potom konec. Pořád mám pocit,že mi "jen" něco takového nestačí.
Já nechci žít jen ve snech, já chci žít ten sen!
Kdyby mi ted někdo položil otázku "Co chceš být až budeš velká ? " odpovím, chci být výjimečná,chci něco dokázat,chci dělat něco co mě bude naplnovat,něco co mě tou vyjímečnou dělat bude. Chci být "mimozemštan" !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama