Steve McCurry

19. dubna 2017 v 18:23 | L |  Doporučuji
Dnes jsem se procházela po Praze a náhodou jsem narazila na jednu skoro zapadlou Galerii poblíž kláštera (Galerie Ambit) Tak jsem si řekla, že se tam půjdu podívat. Konala se tam výstava fotogfrafa Steva McCurryho, většina fotek je z Afghánistánu,Indie, Barmy..něco málo i z Číny,Thajska a další zemí.. Musím říct, že mě ty fotky hrozně zaujaly, měli v sobě atmosféru té země, emoce z těch zachycených okamžiků a prostě něco co vás přiměje se na chvíli nad tím pozastavit a přemýšlet.zkrátka a jasně zanechají ve vás dojem,vážně stojí za to jít to omrknout :-)
Jedna z jeho nejznámějších fotek,kterou jste možná zahlédli na nějaké obálce časopisu,je fotka Afghánské dívky,kterou vám se přidám + pár dalších které mě zaujaly.
Mimochodem vstupné je okolo 140,- pro studenty,důchodce 60,- .. veřte,že to nebudou vyhozené peníze :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 19. dubna 2017 v 18:40 | Reagovat

Neuvěřitelné že stačí pouze iedna fotka k zachycení emocí, krásy a  vystihuiící situaci. Nedivím se že si to své lidi našlo. :) Mně by si to nenašlo ale dobrý to ie. :) 140 - to není moc za tak významnou výstavu. Pro mně významná ie. Ta paní z té fotky,... zajímavé co práce fotografa zvládne. Protože ta žena není profimodelka ale ten fotograf ie tak kouzelný, (Poznámka Magicmaxe :D) že z ní zvládl vytvořit tak známou fotografii. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama