Dilema na třetí

4. června 2017 v 10:11 | L |  My Diary
Milý deníčku,
Chybělo málo a účastnila jsem se trojky.
Ano,je to přesně ta trojka,která vás napadla jako první a pokud vás zajímá,jak jsem se k tomu dostala.. čtěte dál.Pravděpodobně bych měla začít úplně od začátku. Před nějakými 3-4 roky jsem poznala jednoho kluka/chlapa, oba jsme ze stejné vesnice a dá se říct,že jsme byli skoro celý život "téměř sousedi" jen díky věkovému rozdílu jsme neměli šanci na sebe nikde narazit (tím myslím školu,partu kamarádů a tak) Jednou mi prostě napsal"sluší ti to" a takhle začala naše konverzace. Zjistili jsme, jak blízko sebe jsme..a po nějaké době jsme si i vyšli. Měli jsme pár kamarádských schůzek a pak se to zvrtlo.. v té době jsem byla co se týče těchto věcí dost nezkušená,nevinná,ale zvědavá :D
Abych to nějak zdlouhavě nerozebírala,začali jsme se poznávat i fyzicky. Vlastně se z toho pak stala taková pravidelnost a pokračovalo to. V tomhle článku do toho nebudu tahat emoce,lítost a věci kolem..protože to by bylo fakt na dlouho a přejdu k pointě tohole všeho. Jak jsem říkala na začátku,trváto více jak 3 roky,kdy jsem se několikrát jemu zminovala,že už mě nějak nebere a že se z toho stává stereotyp,načéž on z legrace navrhoval nějaké to zpestření,zastavili jsme se u trojky..která se už v naší konverzaci několikrát objevila a já to s díky odmítla.. tentokrát se mě snažil "hecovat" a já přistoupila na hru.
Měl nejlepšího kamaráda shodou okolností,taktéž pochází z našeho městečka,ale bydlí už ve vedlejší..a taktéž jsme na sebe nikdy nenarazili. Domlouval to s ním a on byl pro. Je to tak trochu kluk nesmělý,takže mu řekl,že vůbec nebydlím poblíž,že jsem z Prahy (Kde jsem mimochodem tento rok vážně bydlela) a že nehrozí,že bychom na sebe někdy narazili a ani nezminoval "náš vztah".

Takže domluvené to bylo,musím přiznat,že jsem tomu moc nevěřila..tak trochu jsem myslela,že pořád jen hraje.. a když jsme se měli sejít a já dostala na výběr,jestli chci se sejít jen s ním nebo s tím kamarádem, z legrace jsem řekla,at mě překvapí,že to nechávám na něm.
Sešli jsme se a jeli jsme.. no a hádejte kam, vážně mě vezl k tomu kamarádovi. Představili jsme se, šly jsme k němu a trapně seděli vedle sebe.
Oba čekali na můj souhlas,nebo nesouhlas.. já byla fakt šokovaná,nervozní...protože znáte to, ono je lehké machrovat,když jde jen o hypototetickou situaci a dejme tomu představy a když přijde na realitu cítíte se jak malý vyděšený školáček.
Obzvlášt,když na vás zírají 4 zvědavé oči :D Problém nastal v tom,že mi ten kamarád nebyl moc sympatický... tím nemyslím fyzicky,jen byl pravděpodobně také nervozní a některé jeho řeči,nebo pokusy o konverzaci mě neskutečně vytáčeli,řekla jsem si,že to nebudu zbytečně natahovat a dělat z toho ještě větší drama a odmítla jsem.
Takže jsme odjeli, cestou jsme se o tom bavili a narazili jsme na téma,jak by bylo trapné kdybychom ted na sebe začali všichni v našem městě narážet, říkám,že to nezní pravděpodobně..nejsem tam často venku a za celý život jsem náhodou nenarazila ani na jednoho,takže proč ted že? .. No jak naivně to znělo.

Včera se u nás ve městě konal dětský den + nějaké ty koncerty,šly jsme se tam s mamčou mrknout. Měli jsme sebou malého synovce se kterým jsem tam chodila po těch soutěžích.. Stáli jsme u bazénku,kde měli děti lovit rybičky za odměnu,tak tam čekáme ve frontě za pánem a jeho synem,když v tom se ten pán otočil...a hádejte,kdo to byl.. ano,ten "třetí" tak vyděšený/překvapení výraz jsem sakra dlouho neviděla a já v tu chvíli myslela,že se snad propadnu.. Pozdravili jsme se a odvrátili od sebe. Není tohle zákon schválnosti ? Když jsem se otočila oba mašírovali pryč,pravěpodobně domů :D Někdy je ten svět fakt malý a plný podobných nástrah a škodolibostí, takže takové moudro na závěř.. Pokud si někdy budete plánovat trojku, raději do toho nezahrnujte lidi z vašeho okolí,protože i když v té naší se toho tolik nestalo,jen mimo toho,že jsem ho asi dost ošklivě odmítla,tak když nastane taková situace..je to fakt trapná chvilka :D Ted si vezměte jaké by to bylo,kdyby ta naše trojka se fakt uskutečnila :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama