Jsem unavená.

31. července 2017 v 0:01 | L |  My Diary
Dá se říct,že toto je vlastně takové moje malé vítězství nad leností,ale fakt malé. Že jsem se vůbec dokopala k tomu vstát,otevřít notas,přihlásit se na tuhle zastaralou a komerční doménu (nic proti tobě blogu,stejně ti zůstávám věrná,na změnu jsem totiž moc líná!) a něco nesmylného sesmolit.

Být mi o 20 více tak to přisuzuji věku (jo už zase ten věk) ale takto fakt nevím.. Můj problém je,že jsem taková chodící mrtvolka, nic mě nebaví,do ničeho se mi nechce..naprosto vše mě unavuje,unavuje mě i únava a unavuje mě,že mě unavuje únava. Ano,takhe zlé to se mnou je.
Přisuzovala jsem to práci, od června mi začala brigáda v hotelu na recepci,kde jsem do minulého týdne byla téměř nepřetržitě na 12 hodinových směnách. Sice žádná náročná práce,ale čas se vlekl neskutečně. Před týdnem mi začala dovolená,tak jsem doufala,že mě to celé přejde,dobiju se pozitivní energí a celkově jakoukoliv energíí a budu zase veselá hyperaktivní osoba (dobře přeháním) a ono nic. Prolenošila jsem týden u moře,kde mě nic nebavilo a vleklo se to stejně jako v té práci..tak už si říkám,jestli jsem vůbec v pořádku.

Možná je to jen nějaký můj vnitřní vzdor proti náročnějšímu myšlení :D Vzhledem k tomu,že absolutně netuším,co bude za dva měsíce,respektive kde budu já,co budu dělat..pokud vůbec něco. Začíná mi v hlavě blikat červená kontrolka..tyhle myšlenky néé..

Dávám si dnes takové předsevzetí,od zítra se na vše vrhám! Vyřídím si vše co mám,konečně si uklidím pokoj, vyřídím školu, začnu se učit a nadobro skončím s PROKRASTINACÍ!!

Ale zítra! Dnes na to kašlu a jdu spát.
Tak čau no,zase někdy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 31. července 2017 v 0:30 | Reagovat

Jo, jo, vždy to tak začína...zajtra...
a keď vstaneš je dnes 😁

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama